2. Výběr lektora
3. Kontaktní údaje
4. Dokončeno
Základní volby
  + 
Časové možnosti
Vlastnosti lektora
Výsledky řadit dle

Madlen H.

200 Kč / hod
Spolu to zvládneme. Doučování matematiky, dějepisu a angličtiny pro základní školy a první ročník sš.

Bc. Nikola S.

180 Kč / hod
Jsem studentka Masarykovy univerzity Pedagogické fakulty, Fakulty sportovních studií a Ekonomiko-správní fakulty. Úspěšně doučuji 4 roky.

Doroty H.

200 Kč / hod
Ahoj, nabízím doučování češtiny, matematiky, angličtiny a dějepisu na úrovni základky a gymnázia. Mohu poradit i s přípravou na olympiády z češtiny a dějepisu.

Jan Č.

200 Kč / hod
Chceš si rozvinout jazyk, nebo chceš připravit svoji ajinu na maturitu/test? :) Tak mi napiš a domluvíme se na doučování. Pro labužníky základy korejštiny.

Lucie K.

150 Kč / hod
Ahoj! Jmenuji se Lucie a ráda si s tebou "pošprechtím" :) Nyní jsem odmaturovala a až do 19.6. se ti mohu věnovat 24 hodin denně i o víkendech :)

Martina K.

200 Kč / hod
Rada doučím,pomôžem,vysvetlím jednotlivé učivá z oblasti prírodných vied (biológia,chémia - ktorú aj študujem), ale aj anglického jazyka.

Michal J.

200 Kč / hod
Ahojte :) doučujem anglický jazyk, úroveň A1-C1, som študentom anglického programu Civil Engineering na VUT v Brne. Hodiny prispôsobujem požiadavkám študenta.

Michal S.

150 Kč / hod
Dejepis patrí medzi moje prirodzené záujmy, pretože mi ponúka odpovede na mnohé otázky. Často, keď nerozumiem dnešnému dianiu, odpoveď nájdem práve v minulosti.

Zdeněk H.

250 Kč / hod
Matematika a Fyzika pro SŠ. Nemám problém zabrousit do starších, ne plně pochopených věcí, takže pokud v matematice zrovna nevynikáte, není se čeho bát :)