2. Výběr lektora
3. Kontaktní údaje
4. Dokončeno
Základní volby
  + 
Časové možnosti
Vlastnosti lektora
Výsledky řadit dle

Petr K.

200 Kč / hod
Chystáš se na přijímačky? Chceš vědět víc z historie, matematiky, chemie, či programování (informatiky)? Rád Vám pomůžu a těším se na Vás. ;)

Madlen H.

200 Kč / hod
Spolu to zvládneme. Doučování matematiky, dějepisu a angličtiny pro základní školy a první ročník sš.

Michal J.

200 Kč / hod
Kvalita a individuální přístup, to je moje stránka.

Antonín G.

200 Kč / hod
Jsem absolventem SPŠ Chemické v Brně. Chemie je mi nejen zaměstnáním, ale i koníčkem a rád se o své znalosti podělím s ostatními. Doučím ZŠ a SŠ učivo chemie.

Bc. Nikola S.

180 Kč / hod
Jsem studentka Masarykovy univerzity Pedagogické fakulty, Fakulty sportovních studií a Ekonomiko-správní fakulty. Úspěšně doučuji 4 roky.

Ivana K.

200 Kč / hod
Doučuju matematiku, češtinu a infromatiku pro ZŠ a nižší ročníky SŠ. Ráda připravím na přijímačky na SŠ nebo víceletá gymnázia.

Lucie K.

150 Kč / hod
Ahoj! Jmenuji se Lucie a ráda si s tebou "pošprechtím" :) Nyní jsem odmaturovala a až do 19.6. se ti mohu věnovat 24 hodin denně i o víkendech :)

Markéta K.

150 Kč / hod
Ahojky, jsi žákem základní školy a chybí ti nějaké znalosti matematiky nebo chemie? Ráda ti pomůžu. Stačí napsat a domluvíme se.

Martin G.

200 Kč / hod
"Všichni sloni jsou šedí, ale né všechno šedé je sloní."

Nataša R.

170 Kč / hod
Nabízím doučování matiky, češtiny a biologie (ZŠ a nižší stupeň SŠ). Taky ráda pomůžu s přípravou na různé TSP.

Petr B.

230 Kč / hod
Rádi by jste v matematice napsali dobře test, připravili se na přijímací zkoušky nebo zvládli maturitu. Dejte mi vědět a něco s tím uděláme.

Radek Z.

200 Kč / hod
Ahoj, doučuji především technické předměty - matematiku, fyziku, termomechaniku, pružnost a pevnost. Těším se, až ti vysvětlím vše, co budeš potřebovat :)

RNDr. Libuše Š.

200 Kč / hod
Nabízím doučování matematiky a fyziky - průběžné, přípravu na přijímací,opravné a doplňkové zkoušky.Co zrovna potřebujete. I tyto předměty se dají zvládnout.

Silvie O.

100 Kč / hod
Doučování pro sebe nebo pro své děti?Lekce z biologie a chemie na úrovni středních škol a gymnázií. Matematiku na úrovni základních škol.Na ceně se dá domluvit!

Zdeněk H.

250 Kč / hod
Matematika a Fyzika pro SŠ. Nemám problém zabrousit do starších, ne plně pochopených věcí, takže pokud v matematice zrovna nevynikáte, není se čeho bát :)