2. Výběr lektora
3. Kontaktní údaje
4. Dokončeno
Základní volby
  + 
Časové možnosti
Vlastnosti lektora
Výsledky řadit dle

Petr K.

200 Kč / hod
Chystáš se na přijímačky? Chceš vědět víc z historie, matematiky, chemie, či programování (informatiky)? Rád Vám pomůžu a těším se na Vás. ;)

Madlen H.

200 Kč / hod
Spolu to zvládneme. Doučování matematiky, dějepisu a angličtiny pro základní školy a první ročník sš.

Bc. Zdeněk H.

250 Kč / hod
Matematika a Fyzika pro SŠ. Nemám problém zabrousit do starších, ne plně pochopených věcí, takže pokud v matematice zrovna nevynikáte, není se čeho bát :)

Ing. Petr B.

270 Kč / hod
Rádi by jste v matematice napsali dobře test, připravili se na přijímací zkoušky nebo zvládli maturitu. Dejte mi vědět a něco s tím uděláme.

Ivana K.

200 Kč / hod
Doučuju matematiku, češtinu a infromatiku pro ZŠ a nižší ročníky SŠ. Ráda připravím na přijímačky na SŠ nebo víceletá gymnázia.

Markéta K.

150 Kč / hod
Ahojky, jsi žákem základní školy a chybí ti nějaké znalosti matematiky nebo chemie? Ráda ti pomůžu. Stačí napsat a domluvíme se.

Martina K.

215 Kč / hod
Nabízím doučování českého jazyka od prvňáčků po vysokoškoláky. Vystudovala jsem češtinu na FF MU, s doučováním mám zkušenosti. Též doučuju matiku na úrovni ZŠ.

Radek Z.

200 Kč / hod
Ahoj, doučuji především technické předměty - matematiku, fyziku, termomechaniku, pružnost a pevnost. Těším se, až ti vysvětlím vše, co budeš potřebovat :)

RNDr. Karel Z.

200 Kč / hod
Dobrý den